P + M OPTIKA - Infozámky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Služby > OPTIKA
Sme rodinná optika, ktorá sa snaží pre Vás nájsť optimálne riešenie Vašich problémov s videním. Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a skúsenosť na trhu. Navyše je tu náš profesionálny personál, ktorý sa stará o efektívne riešenie Vašej zákazky. Samozrejmosťou je osobný prístup ako aj záruka kvality tovaru a poskytovaných služieb.

Ponúkame dioptrické, slnečné, pracovné a športové okuliare, kontaktné šošovky priamo v predaji i na objednávku, a aj vyšetrenie zraku bez čakania. Náš odborný personál Vám pomôže pri výbere zo širokej ponuky kvalitných značkových okuliarových rámov, kontaktných šošoviek, slnečných okuliarov, športových okuliarov i doplnkového tovaru. Stačí sa objednať osobne alebo telefonicky a naša pani doktorka Vám prekontroľuje zrak a určí pre Vás najvhodnejšiu dioptriu.
Príďte na presne dohodnutý čas a my Vám pomôžeme vybrať ten najvhodnejší okuliarový rám poradíme pri výbere okuliarových alebo kontaktných šošoviek a vyhotovíme Vám nové okuliare. Dobu vyhotovenia Vašej zákazky sa snažíme obmedziť na min Naša pani doktorka je v našej optike každú stredu poobede od 16h do 17:30h.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte osobne  alebo telefonicky.

Dioptrické okuliare
V našej predajni si môžete vybrať z viac ako 300 modelov dámskych, pánskych a detských okuliarových rámov vhodných na dioptrické okuliare.

Ponúkame okuliarové rámy značiek: Eleven Fresh, C-Zone, Chambrolle, Donna Colection, Francis Gatel, Ziggi, Yabi, Flair, Humphreys, Bergman, Bogner, Eschenbach, Rodenstock, Jean Reno a mnohé ďalšie...
Slnečné okuliare

Ponúkame kvalitné značkové okuliare Polaroid, Bogner, Humphreys, Eleven, Point, Retro, Persona,...
Pracovné okuliare

Vyhotovujeme okuliare vhodné na prácu v dieľni, prašnom prostredí, s tmavými sklami,... akékoľvek podľa Vašich požiadaviek a potrieb.
Adresa :
Očná optika P+M, s.r.o.
Podzámska 4/A
940 01 Nové Zámky

Tel.: +421 650 400 456
Mobil: 0917 994 078

Otváracia hodiny :
Po - Pia 9:00 - 17:30
So 9:00 - 12:00

 
Domov | Služby | Obchody | Obedové Menu | Reštauracie | Hotely a Penzióny | Lekárne | Kontakt | Hlavná mapa stránky
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky